a
vlog
Blue Horizon

vlog

Witajcie na kanale Blue Horizon! Rozpoczynamy serię Poniedziałki z Instruktorem Żeglarstwa w której co tydzień nasi doświadczeni instruktorzy – Maciej Maciejewski oraz Jarek Szeszko – odpowiadają na Wasze najczęściej zadawane pytania dotyczące szkoleń żeglarskich na patent Jachtowego Sternika Morskiego i Voditelj Brodice.

vlog
część

1

Przed Wami część pierwsza, w której dowiecie się m.in. jak wygląda typowy dzień podczas szkolenia, czy można zostać wyrzuconym z kursu za brak postępów w nauce oraz czy na jachcie obowiązuje równouprawnienie kobiet i mężczyzn.

 

vlog
część

2

Zapraszamy do obejrzenia drugiego odcinka z serii “Poniedziałki z Instruktorem Żeglarstwa”. Tym razem Jarek Szeszko odpowiada na nurtujące Was zagadnienia dotyczące żeglarstwa  ⛵  m.in. co zrobić, gdy Twoje dziecko oznajmi, że chce żeglować oraz dlaczego warto integrować się z załogą podczas kursu.

vlog
część

3

To już trzecia część serii “Poniedziałki z Instruktorem Żeglarstwa”, w której ponownie Maciej Maciejewski rozwiewa wątpliwości w kwestii naszych kursów żeglarskich na patent Jachtowego Sternika Morskiego i patent Voditelj Brodice.

W odcinku Maciej odpowiada na pytania: 
Czy w czasie kursu mam szansę na turystykę i typowo wakacyjny relaks?

Czy na jachcie jako kursant mam jakieś inne obowiązki poza szkoleniem?

Jak wygląda kwestia wyżywienia na jachcie podczas kursu?

– Jakie dodatkowe koszty ponoszę podczas kursu?
– Czy podczas kursu mogę opuścić jakieś zajęcia?

vlog
część

4

W tym odcinku Jarek Szeszko odpowiada m.in. na pytania o ilość nauki podczas kursu, na to czy podczas kursu można spać w hotelu i przychodzić tylko na zajęcia oraz czym jest książeczka żeglarska i czy trzeba ją posiadać?
🤔

A aby osobiście zadać pytania i pochłonąć wiedzę od naszych instruktorów – zapraszamy na wiosenne kursy na patent Voditelj Brodice i patent Jachtowego Sternika Morskiego w Chorwacji. ⛵️🌊💪

vlog
część

5

Poniedziałki nie muszą być takie nudne i złe. 🙂 Można je trochę urozmaicić kolejnymi spotkaniami z naszymi instruktorami w serii “Poniedziałki z Instruktorem Żeglarstwa”. ⚓

W dzisiejszym, piątym już odcinku dowiecie się – czy łatwiej jest się szkolić na morzu, a następnie żeglować po śródlądziu czy odwrotnie oraz jak najlepiej przygotować się do kursu.

Maciej Maciejewski opowie również o trzech najważniejszych cechach dobrego skippera oraz o tym czym różni się żeglarska Chorwacja od żeglarskiej Grecji.

Zapraszamy do subskrybowania kanału i widzimy się za tydzień. 😄🙋‍♂️

vlog
część

6

Dziś Jarek Szeszko odpowiada na bardzo często zadawane pytania:

– Jak wygląda egzamin na licencję Voditelj Brodice?

– Czy po uzyskaniu licencji Voditelj Brodice / patentu Jachtowego Sternika Morskiego mogę prowadzić samodzielnie jacht, czy potrzebuję jakieś dodatkowe dokumenty/licencje/certyfikaty ?

– W jakim czasie po egzaminie otrzymam licencję Voditelj Brodice / patent Jachtowego Sternika Morskiego?

– Czy do Chorwacji na kurs zabierać ze sobą sztormiak?

Zachęcamy do obejrzenia, może to być przydatna wiedza dla wszystkich zainteresowanych kursem żeglarskim. 🙂

vlog
część

7

Czy na potrzeby kursu potrzebne jest ubezpieczenie? Czy żeglarstwo jest dla każdego? A co z barierą językową podczas egzaminu na licencję Voditelj Brodice? 🧐🤔 
 
W dzisiejszym odcinku Maciej Maciejewski krótko i konkretnie rozwieje wątpliwości na te tematy. 😉
 
Nie rozpisujemy się, tylko zachęcamy Was do obejrzenia i śledzenia co poniedziałek naszego kanału. 🙂
vlog
część

8

“Sezon pierwszy” Poniedziałków Z Instruktorem Żeglarstwa powoli dobiega końca, ale spokojnie – już planujemy dla Was kolejne ciekawe materiały od naszych instruktorów.

🙂  Zapraszamy na przedostatni odcinek. W roli głównej – Jarek Szeszko. ⛵

 

vlog
część

9

Czas na małą przerwę od naszych Poniedziałków z Instruktorem Żeglarstwa. 🥺 Dziś już ostatni, dziewiąty odcinek pierwszego sezonu, w którym przygotowaliśmy nieco luźniejsze pytania, na które odpowiada Maciej Maciejewski. ⛵🌊🤩

Aktualnie rozpoczynamy szkolenia żeglarskie w Chorwacji i z pewnością Maciej i Jarek odezwą się jeszcze z Adriatyku. 🙂