Europa

Włochy

W RYTMIE DOLCE VITA NA JACHCIE

Włochy to kraj pełen piękna i słońca, który przyciąga turystów z całego świata – a to wszystko dzięki urzekającym krajobrazom, majestatycznym zabytkom, bogactwu wspaniałych dzieł, unikalnej kulturze, tradycji oraz kuchni. Zamieszkują go sympatyczni i życzliwi ludzie. Z pewnością jest to miejsce, które warto odwiedzić przynajmniej raz.

A teraz wyobraźcie sobie wakacje spędzone na jachcie, którym codziennie odwiedzacie inny fragment włoskiego wybrzeża poznając go od strony morza i lądu. Do tego opalacie się leniwie na dziobie jachtu lub pijecie smaczną kawę na środku morza. Życie mija po prostu w rytmie dolce vita. Teraz z Blue Horizon możecie te myśli zamienić w rzeczywistość. Wspólnie odkryjemy najpiękniejsze miejsca Włoch, spróbujemy tradycyjnych i wyszukanych dań oraz jeśli będziecie mieli na to ochotę – zgłębimy wiedzę żeglarską.

Dołącz do załogi tego wspaniałego rejsu i przeżyj niezapomnianą żeglarską przygodę.

Gwarantujemy niesamowite przygody i najlepsze wspomnienia, które zostaną z Wami na całe życie. Każdy dzień na jachcie jest inny i niepowtarzalny, dlatego jest to tak fascynująca przygoda!

Oferta naszego wyjazdu skierowana jest zarówno dla indywidualnych podróżników jak i rodzin, grup przyjaciół czy jako wyjazd firmowy.