Europa

Chorwacja

REJS MARZEŃ PO ZATOKACH DALMACJI

Szum morza, łopoczące białe żagle na wietrze i plusk fal Adriatyku rozbijających się o dziób sunącego po wodzie jachtu. Dookoła jedynie turkusowa i krystalicznie czysta woda, błękitne niebo i wspaniała morska przygoda, podczas której odkryjecie urokliwe wyspy i wysepki wyłaniające się z fal niczym zamki na piasku, przepięknie zatoki oraz wspaniałe zabytki najpiękniejszego regionu Chorwacji.

Już teraz dołącz do doborowej załogi! Wypłyń z nami w niesamowity rejs po centralnej Dalmacji i rozpocznij żeglarską przygodę. Z pokładu jachtu odkryjemy ten region od całkiem innej i niezwykle ciekawej strony. Ominiemy typowe szlaki turystyczne, odkryjemy bajeczne plaże, romantyczne zatoki, gaje oliwne, historyczne miasteczka pamiętające czasy Cesarstwa Rzymskiego i spróbujemy wyszukanych dań opartych na świeżych i lokalnych produktach, a wszystko to na pokładzie luksusowego jachtu w kameralnej i przyjaznej atmosferze.

Możecie być pewni, że przeżyjecie niesamowitą przygodę a każdy dzień spędzony na jachcie będzie wyjątkowy, pełen wspaniałych i niepowtarzalnych wrażeń.

Przed i w trakcie rejsu zostaniecie odpowiednio przeszkoleni. Na pełnym morzu, w najlepszych możliwych warunkach zgłębicie wiedzę żeglarską oraz nabędziecie odpowiednich umiejętności do samodzielnego sterowania jachtem a nasz doświadczony Skipper będzie dzielić się z Wami wiedzą i czuwać nad przebiegiem rejsu. Dla wszystkich chętnych podczas rejsu będzie możliwość zrobienia kursu żeglarskiego.

Na trasie rejsu zaplanowaliśmy noclegi w najpiękniejszych marinach a wieczory będziemy spędzać przy lampce wina rozmawiając z załogą i planując następny żeglarski dzień. Codziennie nowy port – codziennie nowa przygoda ta dewiza będzie nam towarzyszyć każdego dnia.

W naszej ofercie:

  • Wspinaczka na szczyt Vela Glava wyspie Tija
  • Zwiedzanie wodospadów w Parku Narodowym Krka
  • Zwiedzanie twierdzy w Szybeniku
  • Imprezowanie w Trogir
  • Spacer po Zlatni Rat
  • Podziwianie zachodów słońca na morzu
  • Odkrywanie terenów starożytnej Dalmacji
  • Poznawanie wiedzy żeglarskiej
  • Spacer po gaju oliwnym
  • Możliwość zrobienia kursu żeglarskiego

Żeglowanie w Dalmacji to godna polecenia wspaniała forma wypoczynku. Jest idealnym rozwiązaniem przeznaczonym absolutnie dla wszystkich. Bez względu na wiek i żeglarskie doświadczenie. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, paczek przyjaciół czy jako niezapomniany wyjazd firmowy.

Ty zabierasz jedynie uśmiech, paszport i odzież, a my:

Opracowujemy plan rejsu, który spełni Twoje oczekiwania. Organizujemy transport, wyżywienie na jachcie i lądzie, opiekę profesjonalnego Skippera. W cenie wliczone są wszystkie opłaty portowe, ubezpieczenia obowiązkowe armatora i ubezpieczenia dodatkowe, taksa klimatyczna oraz kaucja za jacht.  Otrzymasz od nas sygnowaną odzież, aby wpasować się w klimat załogi a po rejsie otrzymasz również kartę rejsu oraz poświadczenie o odbyciu stażu morskiego.

Zapewniamy niesamowite wspomnienia. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo wyjazdu zapewniając ubezpieczenie na cały jego okres. Nasze ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia w przypadku zachorowania na COVID-19 w trakcie podróży i do 2 tygodni po powrocie.