Świat

Seszele

PO ARCHIPELAGU MARZEŃ

Co dzień być w innym miejscu, zmierzać od wyspy do wyspy, kotwiczyć i nocować w urokliwych zatokach archipelagu Seszeli. Tutaj przepiękne i rajskie plaże każdego dnia odsłaniają swoje piękne oblicze a zachody słońca to niesamowity spektakl na niebie, którego próżno szukać w innym zakątku świata.

Poznaj smak prawdziwej wolności, dołącz do załogi i popłyń z nami w najpiękniejsze miejsce na ziemi. Tam, gdzie wieją passaty, woda mieni się milionem odcieni błękitu a odwiedzane wyspy eksplodują niespotykaną paletą kolorów. Archipelag Seszeli, często nazywany „Zapomnianym Edenem” uważany jest za jeden z najpiękniejszych na świecie.

Podczas tego wspaniałego rejsu popłyniemy na wyspę Praslin gdzie rosną największe kokosy na ziemi, zacumujemy na wyspie Curieuse gdzie spotkamy gigantyczne żółwie liczące ponad 200 lat, a przemierzając las namorzynowy natrafimy na ogromne kraby. Zakotwiczymy na malutkiej wyspie La Digue, po której można poruszać się wyłącznie pieszo lub rowerem, będziemy próbować specjałów kuchni kreolskiej, nurkować z tysiącami kolorowych ryb i kotwiczyć w bajecznych zatokach.

Przed i w trakcie rejsu zostaniecie odpowiednio przeszkoleni. Na pełnym morzu, w najlepszych możliwych warunkach zgłębicie wiedzę żeglarską oraz nabędziecie odpowiednich umiejętności do samodzielnego sterowania jachtem a nasz doświadczony Skipper będzie dzielić się z Wami wiedzą i czuwać nad przebiegiem rejsu. Dla wszystkich chętnych podczas rejsu będzie możliwość zrobienia kursu żeglarskiego.

Na trasie rejsu zaplanowaliśmy noclegi w najpiękniejszych zatokach i marinach a wieczory będziemy spędzać kosztując najwspanialszych owoców morza, słuchając muzyki, rozmawiając z wesołą załogą i planując następny żeglarski dzień. Codziennie nowy port – codziennie nowa przygoda ta dewiza będzie nam towarzyszyć każdego dnia.

W naszej ofercie:

  • Podziwianie ogromnych kokosów na wyspie Praslin
  • Zwiedzanie wyspy Curieuse i podziwianie ogromnych żółwi
  • Podziwianie maleńkich dziewiczych wysp z pokładu jachtu
  • Podziwianie największego naturalnego wodospadu na wyspie Mahe
  • Nocowanie w przepięknych zatokach
  • Nurkowanie w przepięknych lagunach
  • oraz wiele innych atrakcji na lądzie i jachcie.

Seszele bez wątpienia są prawdziwym skarbem na mapie Afryki. To wspaniały kierunek i godna polecenia przygoda żeglarska. Jest idealnym rozwiązaniem przeznaczonym absolutnie dla wszystkich. Bez względu na wiek i żeglarskie doświadczenie. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, paczek przyjaciół czy jako niezapomniany wyjazd firmowy.

Ty zabierasz jedynie uśmiech, paszport i odzież, a my:

Opracowujemy plan rejsu, który spełni Twoje oczekiwania. Organizujemy transport, wyżywienie na jachcie i lądzie, opiekę profesjonalnego Skippera. W cenie wliczone są wszystkie opłaty portowe, ubezpieczenia obowiązkowe armatora i ubezpieczenia dodatkowe, taksa klimatyczna oraz kaucja za jacht.  Otrzymasz od nas sygnowaną odzież, aby wpasować się w klimat załogi a po rejsie otrzymasz również kartę rejsu oraz poświadczenie o odbyciu stażu morskiego.

Zapewniamy niesamowite wspomnienia. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo wyjazdu zapewniając ubezpieczenie na cały jego okres. Nasze ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia w przypadku zachorowania na COVID-19 w trakcie podróży i do 2 tygodni po powrocie.