Świat

Karaiby

PRAWYM HALSEM NA KARAIBACH

Bezkresne turkusowe wody sięgające po horyzont, żagle łopoczące na wietrze i fale delikatnie uderzające o burtę jachtu. Zniewalające urokiem krajobrazy, rafy koralowe i kołyszące się łagodnie palmy na samotnych i tajemniczych wysepkach otoczonych jedynie przejrzystą wodą Morza Karaibskiego.

Zapraszamy Was na doświadczenie życia inaczej, oderwania się od codzienności, kontaktu z naturą i przepłynięcia wielu mil morskich podczas niezwykłego rejsu po Karaibach na pokładzie luksusowego katamaranu. To nie jest typowy rejs to żeglarska przygoda życia.

Podczas tej niesamowitej morskiej podróży odwiedzimy bajeczne karaibskie plaże szlakiem przygód Jacka Sparrowa, zobaczymy miejsca znane i nieznane, niektóre zupełnie dziewicze. Zwiedzimy miejsca zróżnicowane kulturowo i zanurzymy się w głęboki kontakt z naturą. Rano śniadanie w kokpicie a wieczorem zarzucimy kotwicę z dala od hotelowych kurortów gasząc pragnienie wybornym rumem przy zachodzącym słońcu na horyzoncie.

Przed i w trakcie rejsu zostaniecie odpowiednio przeszkoleni. Na pełnym morzu, w najlepszych możliwych warunkach zgłębicie wiedzę żeglarską oraz nabędziecie odpowiednich umiejętności do samodzielnego sterowania jachtem a nasz doświadczony Skipper będzie dzielić się z Wami wiedzą i czuwać nad przebiegiem rejsu. Dla wszystkich chętnych podczas rejsu będzie możliwość zrobienia kursu żeglarskiego.

Na trasie rejsu zaplanowaliśmy noclegi w najpiękniejszych zatokach i marinach a wieczory będziemy spędzać rozmawiając z załogą i planując następny żeglarski dzień. Codziennie nowe miejsce – codziennie nowa przygoda ta dewiza będzie nam towarzyszyć każdego dnia.

Gwarantujemy, że te wspaniałe wspomnienia pozostaną w Waszych sercach do końca życia. Każdy dzień na jachcie jest inny i niepowtarzalny. Kto raz przeżył karaibską przygodę ten zawsze będzie chciał tu wrócić.

 W naszej ofercie:

  • Piracki dzień w motywie Jacka Sparrowa
  • Wieczory kapitańskie z degustacją karaibskiego rumu
  • Handel wymienny fantów z lokalnymi tubylcami
  • Połowy wędkarskie i łowienie tuńczyków
  • Snorkeling na barwnej rafie wśród żółwi morskich
  • Wypad do dżungli
  • Zwiedzanie wioski rybackiej Hamilton
  • oraz wiele innych atrakcji na lądzie i jachcie.

Żeglowanie wśród karaibskich wysp to wspaniała i godna polecenia forma wypoczynku. Jest idealnym rozwiązaniem przeznaczonym absolutnie dla wszystkich. Bez względu na wiek i żeglarskie doświadczenie. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, paczek przyjaciół czy jako niezapomniany wyjazd firmowy.

Ty zabierasz jedynie uśmiech, paszport i odzież, a my:

Opracowujemy plan rejsu, który spełni Twoje oczekiwania. Organizujemy transport, wyżywienie na jachcie i lądzie, opiekę profesjonalnego Skippera. W cenie wliczone są wszystkie opłaty portowe, ubezpieczenia obowiązkowe armatora i ubezpieczenia dodatkowe, taksa klimatyczna oraz kaucja za jacht.  Otrzymasz od nas sygnowaną odzież, aby wpasować się w klimat załogi a po rejsie otrzymasz również kartę rejsu oraz poświadczenie o odbyciu stażu morskiego.

Zapewniamy niesamowite wspomnienia. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo wyjazdu zapewniając ubezpieczenie na cały jego okres. Nasze ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia w przypadku zachorowania na COVID-19 w trakcie podróży i do 2 tygodni po powrocie.