Świat

Tajlandia

ORIENTALNA TAJLANDIA Z POKŁADU JACHTU

Tajlandia jest nazywana Krainą Uśmiechu. Z trudnością znaleźć tu można kogoś smutnego. Związane jest to ze wschodnią filozofią, empatią, serdecznością, szacunkiem do drugiego człowieka oraz buddyzmem. To tutaj doznasz niezapomnianych wrażeń smakowych i zapachowych. To tutaj znajdziesz tysiące posągów Buddy, dania przygotowywane na plażach czy też piękne rajskie wyspy, które otoczone są przez rafy koralowe. Podróż do Tajlandii zapewnia wewnętrzną przemianę oraz zupełnie świeże spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość.

Brzmi wyjątkowo, prawda? A teraz pomyśl, że możesz przeżyć to razem z Blue Horizon na luksusowym jachcie. Wszystko zaplanujemy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Wspólnie poznamy azjatycki styl życia, zgłębimy meandry orientalnej filozofii oraz z pokładu jachtu (i nie tylko) zobaczymy zapierające dech w piersiach krajobrazy.

Dołącz do załogi tego wspaniałego rejsu i przeżyj niezapomnianą żeglarską przygodę.

Gwarantujemy niesamowite przygody i najlepsze wspomnienia, które zostaną z Wami na całe życie. Każdy dzień na jachcie jest inny i niepowtarzalny, dlatego jest to tak fascynująca przygoda!

Oferta naszego wyjazdu skierowana jest zarówno dla indywidualnych podróżników jak i rodzin, grup przyjaciół czy jako wyjazd firmowy.