a
Historia
Blue Horizon

O nas

Blue Horizon to wyjątkowy splot zdarzeń i poznawanych na drodze życia ludzi. Tworzy ją dwoje ludzi, Maciej i Robert ale w głównej mierze zawdzięczamy jej powstanie wszystkim naszym znajomym i przyjaciołom.

Nasze drogi przecięły się kilka lat temu na szkoleniu które prowadził Maciej, a efektem naszej przyjaźni jest firma Blue Horizon.
Dla nas to coś dużo więcej niż firma. Obaj wierzymy, że jak mawiał H. Ford “interes, który nic poza pieniędzmi nie przynosi, jest złym interesem”. Stąd też formuła naszej firmy znacznie odbiega od tego co możecie znaleźć na rynku żeglarskim.
 
Naszym podstawowym celem jest cykliczna organizacja regat pod banderą Blue Horizon, ale nie tylko. Zależy nam na tym żeby skupić wokół siebie tych, dla których żeglarstwo i morze jest sposobem na życie, ale też tych, którzy dopiero morze poznają. Jesteśmy otwarci na Wasze indywidualne oczekiwania, a nasza wiedza  i doświadczenie zagwarantują Wam niezapomniane morskie przygody.
 

Zapraszamy więc do kontaktu, bliższego zapoznania się  z nami i wspólnego wypłynięcia ku zawsze błękitnemu horyzontowi.

Nasza kadra

Dziękujemy za opinie

Referencje

Profesjonalna szkoła, dużo wiedzy przekazanej w klarowny sposób. Metodyczny, przemyślany schemat szkolenia, obejmujący coraz bardziej skomplikowane manewry, jasny przekaz mega doświadczonego instruktora (Jarek - szacun). A ponadto to wszystko czego możecie nie znaleźć w innych szkołach: świetna atmosfera, mnóstwo fanu i wspaniałe menu w nietuzinkowych knajpkach. Na koniec 100% zdanych egzaminów na JSM i Voditiela ! HVALA VAM PUNO 🙂

Mariusz Janik /

Świetne szkolenie na JSM. Intensywny tydzień z mnóstwem przydatnych informacji i duża ilościa praktyki. Szczerze polecam Blue Horizon!

Pawel Mrozicki /

Bardzo dziękuję Jarkowi i całemu zespołowi Blue Horizon za świetnie przeprowadzone szkolenie do patentu JSM. Ogrom wiedzy, doświadczenia, opanowania i cierpliwości trenera jest gwarancją sukcesu. Polecam z całego serducha szkolenia w Blue Horizon i do zobaczenia na kursach doszkalających.

Maciej Gogół /

Wróciłam właśnie z rejsu organizowanego przez Blue Horizon. Świetnie sezony czas, wspaniała załoga, luksusowy jacht, pyszne jedzenie w najlepszych lokalnych restauracjach, do których co wieczór zabierał nasz skipper Robert. Polecam 😍

Adrianna Badora /

Dzięki Blue Horizon przekonałam się, że żeglarstwo morskie nie jest sportem tylko dla wybranych, poznałam wspaniałych ludzi i odwiedziłam miejsca, do których nigdy sama bym nie trafiła. Polecam wszystkim, zarówno tym, którzy chcą się nauczyć żeglować, jak i tym szukającym czarteru ze skiperem.

Marta Arcisz /

7 rejsów z Blue Horizon za mną ⛵️ Każdy ze skipperów z którym pływaliśmy to miły, sympatyczny i przede wszystkim doświadczony człowiek. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, ale i również dobra zabawa. Polecam zarówno rejsy turystyczne na których można totalnie wypocząć i cieszyć się lokalnym klimatem, jak i szkolenia żeglarskie, które przygotowują do samodzielnego prowadzenia jachtu:)

Wiktoria Wrona /

Jeżeli szukasz miejsca, które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła... albo jak wolisz żagle, to szczerze polecam Blue Horizon! Świetna organizacja - Robert Wójcicki, kapitalna atmosfera, wsparcie na najwyższym poziomie w trakcie rejsu - Jarek Szeszko, a do tego nieprzeciętnie fajna ekipa, z którą miałem przyjemność pływać, to mix gwarantujący najwyższą jakość. Daję 10/10

Marcin Perłowski /

Szkolenie na JSM to wyzwanie. Ogrom wiedzy i praktyki. Jednak dzięki niesamowitym instruktorowi Jarkowi ta wiedza naprawdę mogła być przyswojona. Dużo prakrtyki, czyli to co tryfrysy lubią najbardziej. Najlepsze miejsce do poznania żeglarstwa lub pogłębienia swojej wiedzy. Gorąco polecam!

Urszula Leiss /

Niesamowita przygoda, którą z wielką chęcią jeszcze nie raz powtórzę 🙂 Ciężko było żeganć się ze wspaniałą ekipą. Profesjonalizm połączony z niezwykłą życzliwością. Dziękuję bardzo za okazaną mi cierpliwość. Blue Horizon - mam nadzieję do zobaczenia wkrótce.

Beata Jeziorska /