Europa

Grecja

REJS MARZEŃ PO GRECKICH WYSPACH

Urocze porty, wyspy i wysepki, bielone domki zsuwające się po zboczach zwisając nad samą krawędzią błękitnej wody, przytulne tawerny i jacht łagodnie kołyszący się na falach w promieniach zachodzącego słońca. To początek wspaniałej morskiej przygody, podczas której zobaczymy malownicze morskie krajobrazy, śródziemnomorską roślinność, posępną urodę formacji skalnych, odwiedzimy antyczne miasta oraz wspaniałe zabytki starożytnej Grecji.

Dołącz do załogi tego wspaniałego rejsu i przeżyj niezapomnianą żeglarską przygodę. W tym rejsie będziemy pływać na pełnych żaglach i podróżować śladami Ulysesa. Odkryjemy rejony Morza Jońskiego i Egejskiego, piękne i urokliwe plaże, tajemnicze jaskinie i groty, do których można dotrzeć tylko na pokładzie jachtu. Będziemy rozkoszować się przyjemnym słońcem z pokładu luksusowego jachtu, a gdy zapadnie zmrok rzucimy kotwicę w jednym z wielu portów i zagościmy w tawernie Dimitrisa smakując wspaniałych lokalnych potraw i tańcząc zorbę.

Przed i w trakcie rejsu zostaniecie odpowiednio przeszkoleni. Na pełnym morzu, w najlepszych możliwych warunkach zgłębicie wiedzę żeglarską oraz nabędziecie odpowiednich umiejętności do samodzielnego sterowania jachtem a nasz doświadczony Skipper będzie dzielić się z Wami wiedzą i czuwać nad przebiegiem rejsu. Dla wszystkich chętnych podczas rejsu będzie możliwość zrobienia kursu żeglarskiego.

Na trasie rejsu zaplanowaliśmy noclegi w najpiękniejszych zatokach i marinach a wieczory będziemy spędzać biesiadując, słuchając muzyki, rozmawiając z wesołą załogą i planując następny żeglarski dzień. Codziennie nowy port – codziennie nowa przygoda ta dewiza będzie nam towarzyszyć każdego dnia.

Gwarantujemy niesamowite przygody i najlepsze wspomnienia, które zostaną z Wami na całe życie. Każdy dzień na jachcie jest inny i niepowtarzalny, dlatego jest to tak fascynująca przygoda!

W naszej ofercie:

 • Zwiedzanie Zakynthos i zatoki wraku
 • Zwiedzanie urokliwych zakątków Kefalinii
 • Zwiedzanie Jaskini Melissani
 • Trekking na górze Ainos
 • Wieczorny chillout na wyspie Lefkas
 • Bajeczne zachody słońca
 • Degustowanie śródziemnomorskiej kuchni
 • Zwiedzanie zatoki żółwi
 • Zwiedzanie wyspy Odyseusza – Itaka
 • Grota nimf
 • Relaks na wyspie Frikes
 • oraz wiele innych atrakcji na lądzie i jachcie

Grecja to wspaniały kierunek i godna polecenia przygoda żeglarska. Jest idealnym rozwiązaniem przeznaczonym absolutnie dla wszystkich. Bez względu na wiek i żeglarskie doświadczenie. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, paczek przyjaciół czy jako niezapomniany wyjazd firmowy.

Ty zabierasz jedynie uśmiech, paszport i odzież, a my:

Opracowujemy plan rejsu, który spełni Twoje oczekiwania. Organizujemy transport, wyżywienie na jachcie i lądzie, opiekę profesjonalnego Skippera. W cenie wliczone są wszystkie opłaty portowe, ubezpieczenia obowiązkowe armatora i ubezpieczenia dodatkowe, taksa klimatyczna oraz kaucja za jacht.  Otrzymasz od nas sygnowaną odzież, aby wpasować się w klimat załogi a po rejsie otrzymasz również kartę rejsu oraz poświadczenie o odbyciu stażu morskiego.

Zapewniamy niesamowite wspomnienia. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo wyjazdu zapewniając ubezpieczenie na cały jego okres. Nasze ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia w przypadku zachorowania na COVID-19 w trakcie podróży i do 2 tygodni po powrocie.