Robert Makłowicz oraz Blue Horizon

W dniach 08.05 – 15.05.2021 po raz kolejny Dalmację odwiedził Robert Makłowicz – znany i ceniony polski dziennikarz, pisarz, publicysta, osobowość medialna i krytyk kulinarny. Tym razem Jego wizyta odbyła się na jachcie Elan Impresion 45.1 pod banderą Blue Horizon. To był dla nas ogromny zaszczyt gościć Pana Roberta oraz jego ekipę i wspólnie odkrywać uroki najpiękniejszych zakątków Dalmacji, widzianej od strony wody.

relacja video

Celem naszej firmy jest odkrywanie unikatowych miejsc w towarzystwie wyjątkowych ludzi. Wiedzieliśmy, że szczególne miejsce w sercu Pana Roberta zajmuje Chorwacja, która również dla nas jest miejscem zupełnie wyjątkowym.
Stąd powstał pomysł współpracy.

Nasz zespół od ponad 20 lat korzysta z uroków Adriatyku i wybrzeża chorwackiego. Pokazujemy naszym klientom miejsca i ludzi o istnieniu których wiemy tylko i wyłącznie dzięki naszym chorwackim przyjaciołom. Szukamy tego co lokalne, naturalne – tego co można nazwać „duchem miejsca”. Mamy nadzieję, że nasze 20 letnie doświadczenie pozwoliło nam zaskoczyć, nie tylko żeglarsko, ale również kulinarnie, nawet tak znakomitego znawcę kultury i kuchni chorwackiej, jak Pan Robert.